понеділок, 5 лютого 2018 р.

Національний проект.

Українські видавці навчальної літератури постійно шукають шляхи підвищення якості власної продукції та шляхи сприяння розвитку української освіти. Група видавництв ініціює Український проект "Якість освіти" і запрошує приєднатися до його розвитку всіх небайдужих.
Мета даного ресурсу — надавати фахову допомогу освітянам України, поширювати авторські методики викладання, вести прямий діалог з авторами підручників, забезпечити зв`язок між провідними фахівцями в кожній науковій галузі, методистами, управлінцями, вчителями.
У рамках даного проекту постійно розробляються сторінки авторів українських підручників, на яких кожен авторський колектив має змогу у вигляді відеопрезентації донести до вчителя авторську концепцію та власне бачення методики використання підручника в навчальному процесі.
До проекту залучаються експерти з кожного навчального предмета (обласні методисти, заслужені вчителі України, науковці), які будуть відповідати на фахові, методичні та правові запитання освітян України. Розроблений онлайн-конструктор поурочного планування допоможе кожному вчителю-початківцю якісно та методично грамотно підготуватися до уроку, а також автоматизує підготовку досвідчених вчителів.
Запрошуємо кожного вчителя та керівника навчального закладу до активної співпраці: участі у майстер-класах та вебінарах, ознайомлення з різноманітними методиками та вирішення фахових питань.
Ми сприяємо вашому постійному професійному зростанню!
STEАM-проекти в шкільній освіті. Людмила Рождественська , заступник директора Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Талліннська центральна російська гімназія), освітній технолог, тренер проектів DigiTiiger та Google, про те, чого вчити і вчитися у STEM-проекті, як технології STEM впливають на розвиток інших предметів, про математику від паперу до комп'ютера та про інструменти STEM-проектів.

Немає коментарів:

Дописати коментар